10 סרטי הפורנו הסוריאליסטיים ביותר


1. CAFE FLESH

cafe flesh rikavon

עלילה – הזמן.. חמש שנים לאחר המלחמה הגרעינית. בעולם שכולו הרס פוסט-גרעיני, הניצולים מתחלקים ל-2 קבוצות – אלה שיכולים לקיים יחסי מין ואלה שלא. 99% מהניצולים הם sex-negatives – קוראים להם "נפגעים אירוטיים". הם משתוקקים לאהבה אך מגע אנושי מעורר אצלהם תגובת חולי אלימה בכל מערכות הגוף. וכל השאר, ה 1% הבודד, ברי המזל, הנקראים sex-positives, נמלטו ללא שום פגע. לאחר ה"נשיקה הגרעינית" – הסקס פוזיטיבס ממשיכים לחיות את חיי המין שלהם כפי שחיו אותם לפני כן, אך ה sex-negatives יכולים רק לצפות מהצד.. או פשוט להגיע ל cafe flesh.

הסרט הזה הוא בהחלט הטוב ביותר בצד הסוריאליסטי הזה של הפורנו, מבויים על ידי הגאון Stephan Sayadian (Rinse Dream) ב 1984. למה יצירת מופת? אולי כי סטפן המציא פה סגנון חדש של פוסט-פאנק-ניו וייב-דארק-סוריאל-פורן? ואולי סתם כי זאת באמת יצירה צבעונית, עם תסריט אמיתי, עשיר וכתוב היטב.

Sayadian הוא במאי אניגמטי אשר משתמש בהמון שמות בדויים, כמו Rinse Dream, F.X Pope ועוד.. אבל יש הטוענים שחלק מהשמות נלקחו כרפרנסים מסרטים של במאים אחרים בכדי לבלבל את הקהל אף עוד יותר.

הסצינה הטובה ביותר – הראשונה – אישה מקיימת יחסי מין עם עכברוש-חלבן מאחורי שלוש מוטציות עם עצמות בידיים (?).

cafe flesh rikavon

rikavon ביזאר

 

 

2. NIGHTDREAMS

nightdreams rikavon

עלילה – זוג מדענים מבצעים ניסוי בזעזועים חשמליים בכדי לגרום לאישה לחלום חלומות אירוטיים בדיוק לפי רצונם.

זה היה הסרט הראשון  בבימויו של  Stephen Sayadian ב-1981 (כן כן, אותו במאי מהסרט הקודם) וזה בהחלט מתווסף לרשימת עשרת סרטי הפורנו המטורפים בעולם. הסצינה המרשימה ביותר היא כשהאישה מנסה למצוץ לגבר וממכנסיו יוצא לא פחות ולא יותר – עובר (!). הסרט אמנם לא משתווה ברמתו לקפה פלאש האגדי אך בהחלט נכנס לרשימה המוזהבת של הפורנו המטורלל ואף קיבל בעברו את הכינוי "the citizen kane of porn".

 

ריקבון ביזאר

rikavon nightdreams

rikavon bizzare

 

 

3. BACCHANALE

ריקבון

עלילה – הממ, אישה תועה יוצאת למסע סהרורי בעיר מוזרה.. פשוט תצפו בו כדי להבין.

בימוי – האחים Amero ב 1970. Bacchanale הוא סרט סוריאל-אקספרימנטלי טיפוסי. כמעין ניסוי תשלובת בין דייויד לינץ', Devil in Miss Jones, Behind The Green Door כשכל אלה ביחד על טריפ אסיד משוגע למדי. מעולה לחובבי הוינטאג' הסוריאליסטי שכולו מתקיים באווירה חלומית כלשהי. ג'ון אמרו ביים גם כמה סרטי פורנו הומוסקסואליים קלאסיים כמו Killing Me Softly או Christopher Street Blues תחת השם Francis Ellie.

 

Bacchanale Rikavon

Bacchanale Rikavon

 

 

4. THROUGH THE LOOKING GLASSES

through the looking glasses

עלילה – קתרין, אישה אמידה מצפון ניו יורק, שכל כולה חיה בעולם פנטזיות והתעלמות מוחלטת מבעלה ובתה הקטנה, עסוקה אך ורק באביה שנפטר לא מזמן ובכל לילה עולה לעליית הגג של הוילה המפוארת שלה לשבת מול המראה שהייתה תלויה בחדר הילדות שלה ולאונן, בזמן שהיא מדברת לאביה. לילה אחד, בזמן שקתרין מבצעת את ריטואל האוננות שלה, יוצאת אליה הדמות של אביה מהמראה  ומנסה לשכנעה לעבור איתו יחד לעולם שמבעד הזכוכית. קתרין מסרבת אך במהרה מתמלאת במחשבות וחזיונות על אביה כשהיא מחליקה שוב באיטיות לתוך עולם פנטזיה סוריאליסטי של הוללות מינית.

עוד משהו שעשוי לעניין אותך -  דאיקיצ'י אמאנו - הילד הנורא של הוקוסאי.

את הסרט ביים Jonas Middleton בשנת 1976 ומאד קשה למצוא את הגרסא המלאה של הסרט מאחר וכל הגרסאות המופצות כרגע הן מהדורות מחודשות של 'פורנו רך'.

סצנה קשה – צלילת זום עמוקה (יש היגידו עמוקה מדי) אל תוך הואגינה של קתרין.

 

through the looking glasses rikavon

surreal adult films

ריקבון ביזארי

 

 

5. PANDORA’S MIRROR

pandoras mirror

עלילה – אישה נכנסת לחנות עתיקות לקנות רהיטים ומבחינה במראה גדולה שהמוכר מסרב למכור בטענה שהמראה מקוללת אך היא למרות הכל משכנעת אותו להשאיל לה את המראה למספר ימים. כשהיא חוזרת הביתה ומסתכלת בה היא מגלה שיש לאותה מראה את הכוחות להראות את כל החוויות המיניות של כל האנשים שהסתכלו במראה הזו לאורך כל ההיסטוריה. הסרט בויים על ידי Warren Evans בשנת 1981, וורן אבנס היה ידוע גם תחת השם Shaun Costello שביים סרטי ת'ראש ו-bondage קשים בשנות ה-70. בין הסרטים היותר מפורסמים של Shaun היה סרט בשם WaterPower (בו הוא השתמש בשם בדוי אחר – Gerard Damiano), סיפור על אנס שכל חייו חולם להעניק חוקן לבחורה – המון סצינות שתן ואלימות קשה – לא מומלץ לבעלי קיבה רגישה.

 

 

6.BEHIND THE GREEN DOOR

Behind the green door

עלילה – שני גברים נכנסים למסעדת מזון מהיר ומשום מקום הבעלים מתחיל לתשאל אותם על איזה עניין מיסתורי לא ברור. לאחר כמה שיקולים והרהורים, אחד משני הבחורים מקבל על עצמו לספר את הסיפור ופה מתחיל פלאשבאק ארוך – שני הגברים נמצאים במרפסת, בסמוך לאגם, כשאחד הגברים מספר לשני סיפור, בזמן ששולחן לידם יושבת עלמה צעירה שבשלב מאוחר יותר בפלאשבאק נחטפת ומובלת משם עם כיסוי עיניים למקום מרוחק.

כשמסירים ממנה את כיסוי העיניים – היא מגלה אישה אחרת עומדת לפניה ומברכת אותה על הגעתה ולאחר מסאז' מרגיע, מלוות את האישה 6 נשים נוספות אל מרכז במה, עליה עומדים גברים רעולי פנים ונשים מכל הסוגים שאתם רק יכולים לדמיין לעצמכם. בכרזה שומעים דובר שמסביר לאישה שהיא הולכת להיות 'מטופלת' בכל האמצעים האפשריים.. ומכאן ההמשך די ברור.

עוד משהו שעשוי לעניין אותך -  סרטים שריקבון אוהבים - קטינים בחלל - מדע בדיוני סובייטי - 1974

 

behind the green door 2

 

 

7. DEVIL IN MISS JONES

devil in miss jones

עלילה – ג'אסטין ג'ונס, רווקה בשנות ה-30 לחייה אשר איבדה כל טעם לחיים, מחליטה יום אחד להתאבד. לאחר שהתעמתה עם השטן, וכשהיא ניצבת מול חיי נצח בגיהינום, מגיעה גס'טין להארה שאם הייתה רק יכולה לחיות את חייה מחדש, הייתה בוחרת בחיים המוקדשים למימוש תשוקותיה בלבד.

זוהי אחת הקלאסיקות הגדולות של Gerard Damiano. הרבה יותר טוב מ Deep Throat. סרט פורנו מלנכולי למדי עם סאונדטראק מעולה. אם אתם אוהבים את ג'ררד והעבודות שלו, צפו בסרט התיעודי על deep throat שנקרא inside deep throat – זה צולם ב-6 ימים בתקציב של 25 אלף דולר. הממשלה לא רצתה לראות את זה והוא נאסר לצפייה ב-23 מדינות. הסרט עצמו גרף מעל 600 מיליון דולר וזה בין הסרטים היותר רווחיים בתעשיית הפורנו כולה.

 

 

8. SQUALOR MOTEL

squalor motel

עלילה – .. חלומות .. סקס .. והכל קורה במלון אחד מוזר (מאד מאד מוזר). הופק על ידי Kim Christy ב-1985. בלי לנסות להרחיב ביותר מדי מילים שרק עלולות לגרוע מהחולי של הסרט – אתם פשוט חייבים לראות כדי להבין על מה מדובר.

 

squallor motel 2

squallor motel 3

squallor motel 4

 

 

9. MEMORIES WITHIN MISS AGGIE

Miss Aggie

עלילה – שום דבר לא היה חסר בחייה של אגי.. חוץ מאגי עצמה.  אישה שזוכרת שישנם חיים שהיא חיה – אך האם אלה החיים שלה? סרט שהופק על ידי Gerard Damiano בשנת 1974. הסרט עצמו מאד עצוב, קר, אפרורי ושוב.. מאד מאד עצוב. סוף הסרט גדוש בתפניות וסצינות אימה לא לרגישים במיוחד.

 

 

10. Dr CALIGARI

dr caligari rikavon

עלילה – גברת ון הוטן הראתה סימנים של איבוד קשר עם המציאות ובעלה החליט ליצור קשר עם ד"ר קליגרי בניסיון למצוא טיפולים אפשריים, בזמן שד"ר קליגרי טוען שלגברת הוטן יש מחלת ליבידו מסוג כלשהו. הצוות הרפואי מתחיל לחשוש מד"ר קליגרי ויוצא נגדו ונגד הניסויים השנויים במחלוקת שהיה מעביר במטופלים. ד"ר קליגרי ממשיך להתנסות עם גברת הוטן בזמן שבתה ובנה מנסים לעצור אותו.

זה לא באמת סרט פורנו אמיתי אך עדיין נכנס בקלות לרשימה הזאת – גם זאת יצירה סוריאליסטית מטורפת של Steven Sayadian אך ללא סצינות סקס ברורות מדי. טריפ קולנועי ממושך שמשלב המון אלמנטים מתוך מופע האימים של רוקי, liquid sky וקפה פלאש שהוזכר פה בתחילת הכתבה.

 

Dr Caligari

Dr Caligari Movie

Dr Caligari Film

 

 

 

מקור: DC's

 

השאר תגובה